A A A

Internetowa księgarnia wydawnictw naukowych
Pragniemy Państwa zaprosić do odwiedzenia naszej księgarni internetowej oferującej wydawnictwa naukowe takich wydawców jak Cambridge University Press, Wiley, Springer, Elsevier, Pearson, Oxford University Press i wielu innych. Przyjazna obsługa witryny i bardzo szeroka oferta pozwolą każdemu odszukać szybko interesujące go pozycje.

www.gambit-ksiazki.pl

Katalog naszej księgarni zawiera pozycje z zakresu nauk ścisłych (matematyka, fizyka, astronomia, chemia ,biologia), nauk technicznych (inżynieria biochemiczna, inżynieria chemiczna, mechanika i inżynieria materiałowa, elektrotechnika i energetyka, informatyka i technika komputerowa, nauki o Ziemi, itp.) ale także z zakresu nauk medycznych, prawa międzynarodowego, ekonomii i nauk społecznych.
Katalog naszej księgarni jest na bieżąco aktualizowany w zakresie oferty wydawnictw Cambridge University Press, Elsevier i Wiley. Zawiera on wszystkie dostępne pozycje tych wydawców. Nowości planowane do druku lub pozycje o wyczerpanym nakładzie, dla których możliwy jest dodruk na życzenie, mogą być zamawiane przez bezpośredni kontakt z naszym Działem Wydawnictw (dz.wyd@gambit.net.pl).
Zamówione książki wysyłamy w następnym dniu roboczym po wpływie płatności na nasze konto bankowe. Dotyczy to książek dostępnych na bieżąco w naszym magazynie. Książki dostępne u wydawców, wymagające sprowadzenia z zagranicy, dostarczamy w ciągu 10-20 dni od dnia wpływu płatności. Stali klienci naszej księgarni mogą dokonywać płatności za książki zamówione w księgarni internetowej po odbiorze zamówionych pozycji.

Adres księgarni: www.gambit-ksiazki.pl